Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Ogólnie jestem z wami od początku przy politechnice. A aktualnie Chichi Wilda i niestety powiem wam ze to co było ostatnio to już była granica która powoduje ze wole gdzie indziej zamawiać. Bułka smakowała jak suchar jakiś, sosu mało, warzyw mało i w jednym miejscu, boczek twardy za długo trzymany, placka prawie nie było czuć, co do ilości mięsa chyba wolałem mniejsza porcje przynajmniej resztę składników można było poczuć a burgera normalnie zjeść bo się w ustach mieścił. Na plus facet który dowoził + ze Burger był ciepły.
Podsumowując to na 90% było moje ostatnie zamówienie, cena nie jest problem ale jeśli macie już tak wysoko cenę z Chichi Burgera to fajnie by było żeby trzymał poziom. Promka na Chichi(25zl) fajna sprawa ale bez niej i tak był wziął ChiChi burgera, ale tego starego bez zmian które na przestrzeni lat wprowadzilsci.

Przemysław

Zawsze top

Marek

Pyszne !!!

Wojciech

Jedzenie smaczne.
Dostawa tragiczna. Po 1.5 godziny oczekiwania, gdy minął czas dostawy, zadzwoniłem do lokalu i usłyszałem odpowiedź, że kurier właśnie wyjeżdża z zamówieniem.

Krzysztof

Dobre jednak mamy kilka uwag.
Mięso mogłoby być mniej przesmażone.
Burger z sałatka zamiast bułki super jeśli zostałby podany z sosem osobno.

Joanna

Polecam

Rafał

Jak zwykle 10/10

Rafał

Sos serowy.... Nieziemski, oczywiście cała reszta Premium

Rafał

Pyszności

Rafał

Wszystko dotarło ciepłe i pyszne. Trochę długi czas oczekiwania. Ogólnie super. :)

Jagoda

brak uwag

Maciej

Zamówienie spóźnione ponad godzinę, do lokalu przez długi czas nie można się dodzwonić. Jedzenie przyszło oczywiście zupełnie zimne

Łukasz

Stripsy i frytki to w naszych zamówieniach standard - zawsze świetne! Ale sałatka z falafelem to mistrzostwo! :) Trzymajcie tak dalej!

Kinga

Wszystko super i dostawa nawet przed planowanym czasem

Anita

Szybciej niż pokazywała informacja, ciepłe i przede wszystkim smaczne. Polecam

Anna